زعفران ، ادویه طلایی با تاریخچه 3هزار ساله دارویی و خواص متعددی است. زعفران از زمان های بسیار قدیم در مقاصد دارویی و آشپزی استفاده می شود و با تحقیقات علمی این مزایا نیز به اثبات رسیده است.

مهمترین خاصیت برجسته زعفران بهبود خلق و خو است.

از زعفران به عنوان دم نوش هم استفاده می شود که مهمترین خواص دمنوش زعفران در زیر آورده شده است

خواص دمنوش زعفران :

  • اشتها آور و بهبود عملکرد دستگاه گوارش
  • خاصیت ضد اضطراب و ضد افسردگی
  • رفع نفخ معده و کمک به هضم غذا
  • خون سازی
  • تسهیل گردش خون و کاهش فشار خون
  • خاصیت ادرارآور و پاکسازی کلیه و مثانه
  • ضدسرطان

مهم ترین خاصیت زعفران و اصلی ترین عوارض آن

خرید زعفران در تهران در سوپر زعفران که وبسایت فروشگاهی ایرانی شرکت ایجان زعفران هست براحتی و به صورت جزئی و حتی گرمی آنلاین انجام می شود. خرید فروش زعفران چند ساله ایست که توسط ایجان زعفران انجام می شود.

نحوه انجام خرید فروش زعفران توسط ما

ما برای خرید زعفران بطور عمده و ارگانیک از دو روش عمل میکنیم روش اول ،از زمینهای شناخته شده کشاورزی زعفران خرید می کنیم این زمین ها تحت نظارت بوده و به لحاظ عدم استفاده از کودهای غیر مجاز و عدم استفاده سموم مورد بازرسی مداوم قرار میگیرد .

خرید فروش زعفران – خرید فروش زعفران

روش دوم اینکه زعفران عمده را از طریق خرید کل زعفران با عیار بالا خرید میکنیم و سپس گل ها را توسط نیروی های آموزش دیده پاک میکنیم و زعفران ارگانیک ۱۰۰درصد طبیعی و خالص را در پایان تولید خواهیم داشت

شرکت ایجان زعفران به عنوان یکی از قدیمی ترین برند های زعفران در ایران در امر خرید فروش زعفران مدت های زیادی است که فعالیت می کند و مدت زیادی هم هست که اقدام به صادرات زعفران می کند

برند زعفران ایجان در سال ۱۳۶۹ با هدف نوآوری، بسته بندی و ایجاد تحول در امر خرید فروش زعفران شروع به فعالیت نموده و در تاریخ ۱۶/۰۱/۱۳۹۷ به طور رسمی این برند ثبت گردید تحت شماره ثبت مالکیت معنوی ۱۳۹۷۵۰۱۴۰۰۰۱۰۰۱۳۷۵ شد و از ابتدا به عنوان یک صادر کننده متخصص، مبتکر، درستکار، جدی و شاخص در عرصه تجارت ملی و بین المللی زعفران با کیفیت و بسته بندی متفاوت و خدمات مبتنی بر رضایت مشتری خود را مطرح نمود.

زعفران ایجان دارنده گواهینامه استانداردهای بین المللی: ISO 22000, ISO 9001, ISO 14001, ISO 3632 در خرید فروش زعفران ، آزمایشگاه معتبر (آکردیته) زعفران، دارنده گواهینامه حلال، دارنده گواهینامه محصول ارگانیک و برند برتر ایران است. همچنین دارای استاندارد های بین المللی زعفران بوده است. مزارع زعفران ایجان بدون استفاده از هر گونه کود و یا سموم شیمیایی محصولی کاملا طبیعی و ارگانیک را با بالاترین کیفیت در سطح جهان تولید می‌نماید.

خرید فروش زعفران با کیفیت در ایجان زعفران با دقت زیادی انجام می شود و کیفیت نهایی زعفران برای ما بسیار مهم است.

همانطور که میدانید زعفران مهم ترین ماده غذایی و مکمل غذایی برای تمام دنیاست و سلامت آن شرط اول خرید است، سلامت شما برای ما در درجه اول اهمیت هست به همین خاطر نیز روی انتخاب زعفران مرغوب وسواس زیادی داریم